Štát*
Mesto*
Dátum nástupu*
Minimálna strava*
Kategória hotela*
Počet nocí*
Vaše meno*
E-mail*
Tel.
Poznámky
Počet dospelých
Počet detí
Počet infantov
(* - povinný údaj)

Booking.com

 

Výber ubytovania je jedným z najdôležitejších faktorov dovolenky, ktorý dokáže Vašu dovolenku premeniť na nočnú moru alebo na dovolenkový raj. Aj tu platí, že to čo je dobré pre iného, nemusí byť dobré aj pre Vás. Nechajte si poradiť v CA CREOTOUR a my urobíme maximum pre to, aby ubytovanie spĺňalo všetky Vaše potreby a túžby. Je to jednoduché, stačí vyplniť formulár a my Vás budeme kontaktovať. 

 

Pracujeme s jednou z najväčších databáz ubytovania v krajínách po celom svete, ktorá nám umožňuje vyhľadať ubytovania od úplne najlacnejších jednoduchých ubytovaní až po veľmi luxusné, vďaka čomu zabezpečujeme ubytovanie nielen pre klasických cestovateľov, ale aj obchodných cestujúcich.

 

Keďže názor ľudí je pre nás veľmi dôležitý, porovnávame popisy hotelov s recenziami cestovateľov, aby sme odporučili naozaj kvalitné ubytovanie, ktoré bude pre Vás potešením. 

 

 

Ako vyberáme ubytovanie pre Vás?

  • používame jednu z najrozsiahlejších databáz ubytovania po celom svete,
  • snažíme sa vybrať ubytovanie, ktoré splní všetky Vaše požiadavky,
  • názor ľudí je pre nás veľmi dôležitý a práve preto porovnávame oficiálne údaje o hoteli s recenziami cestovateľov, aby sme sa dopracovali k čo najkvalitnejšej voľbe za prijateľnú cenu.
 

LACNEJŠIE alebo rovnaké CENY ako na internete

Naše systémy spolupracujú aj s významnými rezevačnými portálmi ako napr. Booking, Agoda, Expedia a podobne, vďaka čomu garantujeme rovnaké ceny ako na daných internetových portáloch.

 

 

V čom SME LEPŠÍ

Ponuku verejných portálov porovnávame s našimi ďalšími dodávateľmi, aby sme našli pre Vás tú skutočne najnižšiu cenu. Samozrejme všetko za podpory nášho servisu.  

 

 

Chcete mať najlepšiu cenu?

Napíšte nám svoju požiadavku na info@creotour.sk

 

 

Váš názor nás zaujíma aj po návrate domov. Budeme radi, ak nám zavoláte alebo napíšete osobné dojmy z jednotlivých ubytovacích zariadení, aby sme mohli neustále skvalitňovať naše služby.