Potulky Áziou -Thajsko, Malajzia a Singapur - 16 dní

Chudoba verzus bohatstvo, krásna príroda, fantastická kuchyňa a priateľský ľudia. To všetko a ešte viac ponúka jedine Ázia.

 

 

Deň 1 a 2 - odlet z okolia SR do Bangkoku. 
 

Deň 3 - 6 - pobyt v Bangkoku. Nadýchajte sa pravej thajskej atmosféry slávnych palácov a spoznajte kráľovský palác Grand Palace a Wat Phra Kaew, chrám Wat Pho, kde nájdete 46 metrov dlhého a 15 metrov vysokého ležiaceho Budhu, chrám Wat Arun známy aj ako The Temple of Dawn, prípadne mnoho iných chrámov. Určite nevšedný zážitok vám môžu ponúknuť plávajúce trhy Damnoen Saduak, čínska štvrť Chinatown ale aj nákupný raj v oblastiach Sukhumvit a Siam, ktoré okrem denných trhov ponúkajú aj tradičné nočné trhy s množstvom netradičných zážitkov.

Odporúčané prehliadky - kráľovský palác, ležiaci Budhovia, nočné trhy, nákupné centrá v meste + okrem toho sa dajú robiť celodenné výlety na plávajúce trhy, most cez rieku Kwai...

Deň 7 - prelet z Bangkoku na ostrov Phuket a následné ubytovanie v dovolenkovom rezorte podľa vlastného výberu.
Deň 8 - 12 - pobyt na ostrove Phuket. Tento čas je určený na relax na plážach Andamanského mora krásneho ostrova Phuket. Počas pobytu si môžte vybrať z veľkého množstva fakultatívnych výletov miestnych turistických agentúrach, ako napríklad na slávne ostrovy Phi Phi (vrátane zátoky Maya Bay, ktorú preslávil kultový film Pláž), ostrovov Krabi, Phang Nga, súostrovia Similan (raj šnorchlovania a potápania) a množstva iných atraktívnych výletov. 
 
Deň 13 - presun z Phuketu do Singapuru a následné ubytovanie v hoteli.
Deň 14 - vychutnajte si úžasný Singapur. Nezabudnutelný multifunkčný komplex Marina Bay Sand pozostávajúcich z troch výškových budov spojeným strechou v tvare trupu lode, ktorá zároveň slúži ako bazén pre hotelových hostí a turistický vyhliadka na Singapur. Vynechať jedinečné večerné vodné divadlo pred týmto komplexom alebo svetelnú šou v botanickej záhrade by bolo veľkou chybou.Rovnako úžasný je aj večerný pohľad na Singapur zo strechy komplexu Marina Bay Sand. Pre milovníkov relaxu a plážového oddychu odporúčame prehliadku na ostrov Sentosa.
Deň 15 a 16 - cesta späť domov

 

 

Fakultatívne výlety:

  • výlet do Kuala Lumpur, hlavného mesta Malajzie,
  • výlet do Siem Reap v Kambodži,
  • možnosť výmeny pobytovej časti na Phukete za inú okolitú destináciu,
  • množstvo fakultatívnych výletov v oblasti ostrova Phuket.

 

 

Cena vyššie uvedeného výletu od 1400 EUR/osoba

V cene je kalkulované:

  • letecká doprava vrátane letiskových poplatkov na linkách: okolie SR - Bangkok, Bangkok - Phuket, Phuket - Singapore, Singapore - okolie SR,
  • ubytovanie na 5 nocí v Bangkoku podľa vlastného výberu,
  • ubytovanie na 6 nocí na Phukete podľa vlastného výberu,
  • ubytovanie na 2 noci v Singapure podľa vlastného výberu.

 

UPOZORNENIE - vyššie uvedené nie je zájazd z katalógu ani dopredu naplánovaný zájazd. Plán cesty slúži ako odporúčanie, prípadne priblíženie možností, čo všetko je možné na danom mieste vidieť a zároveň ako orientačný finančný plán. Jeho realizácia, rozsah sprostredkovaných služieb a termín závisí len od rozhodnutia samotného klienta.