ONLINE rezervácia ubytovania

Využite možnosť online rezervácie ubytovaní po celom svete prostredníctvom našej internetovej stránky. V ponuke sa nachádzajú ubytovania všetkých cenových kategórii od jednoduchších, až po luxusné. Nehrozia Vám žiadne rezervačné poplatky. Stačí si vybrať. Tento vyhľadávač odporúčame použiť na krátkodobé ubytovanie do 5 nocí.

 

Nenašli ste si v ONLINE rezervácii požadované ubytovanie? V ponuke ubytovania sprostredkovaného CA CREOTOUR máme oveľa viac hotelov, ako vieme poskytnúť prostredníctom internetovej stránky. Neváhajte nás prosím kontaktovať a obratom Vám zašleme vhodnú ponuku ubytovania.

 

 

Podmienky online rezervačného systému sú uvedené v anglickom jazyku. V prípade, ak by ste im nerozumeli, prosím nerezervujte izbu prostredníctvom web-stránky, ale radšej nás kontaktujte mailom na info@creotour.sk alebo telefonicky na +421 905 953 940.

 

 

Ako urobiť online rezerváciu krok za krokom:

 1. Zo zoznamu vyberte štát, v ktorom hľadáte ubytovanie.
 2. Napíšte názov mesta. Mestá sú uvedené v systéme zvyčajne pod ich anglickými názvami (napr. Viedeň = Vienna, Praha = Prague, atď.).
 3. Vyberte deň príchodu na ubytovanie (check-in) a deň odchodu (check-out).
 4. Vyberte typ izby (Single = jednolôžková, Double = dvojlôžková, Twin = dvojlôžková s oddelenými lôžkami, Triple = trojlôžková, Quad = štvorlôžková, DBL for SGL = dvoljôžková pre jednu osobu).
 5. V prípade, ak cestujete s deťmi, uveďte ich vek.
 6. Ak máte záujem o viac izieb, nezabudnite to uviesť. Ak však požadujete viac ako 3 izby, prosím kontaktujte nás na vyššie uvedených kontaktoch.
 7. Kliknite na tlačidlo Hľadať.
 8. Výsledky vyhľadávania sa zobrazia v novom okne. Ak chcete zmeniť vyhľadávacie kritériá, prosím zatvorte kartu a vyplnte formulár opätovne.
 9. Vyhľadané hotely sú zoradené od najlacnejšieho po najdrahšie. Ceny sú uvedené ako konečné pre všetky uvedené osoby spolu na celú dobu ubytovania.
 10. V ľavom stĺpci si môžte bližšie specifikovať kritéria hotela. Pre jednoduché nájdenie hotela v konkrétnej oblasti, využite mapu, ktorá sa otvorí v samostatnom pop-up okne (nezabudnite preto prosím povoliť pop-up okná v nastavení svojho internetového prehliadača).
 11. Chcete si určiť typ stravy? Kliknite na "Ukázať viac izieb" a v prípade, ak daný hotel poskytuje aj ubytovanie so stravou, nájdete tu žiadanú možnosť.
 12. Ak máte vybranú izbu a úroveň stravy, kliknite na tlačidlo "Book" - prejdete k záväznej rezervácii.
 13. SKONTROLUJTE DETAILY REZERVÁCIE. Dôležité je aj políčko "Termín zrušenia do" - dokedy je možné zrušiť rezerváciu bezplatne. Ak už nie je možné rezerváciu bezplatne zrušiť, nepokračujte v rezervácii a kontaktujte nás na vyššie uvedených kontaktoch.
 14. Vyplnte požadovné údaje - kontaktné údaje, informácie o cestujúcich (v tejto časti prosím NEPOUŽÍVAJTE DIAKRITICKÉ ZNAMIENKA) a prípadné poznámky.
 15. Prečítajte si Storno podmienky rezervácie, ktoré sa nachádzajú úplne na spodu stránky.
 16. Ak ste im porozumeli a súhlasíte s nimi, zakliknite, že s nimi súhlasíte. Ak ste im neporozumeli, prosím nepokračujte v rezervácii a kontaktujte nás na vyššie uvedených kontaktoch, kde Vám naši pracovníci veľmi radi pomôžu.
 17. Ak ste zaklikli, že súhlasíte so Stornopodmienkami, už iba kliknite na Urobiť rezerváciu.
 18. Po úspešnej rezervácii obratom obdržíte mail s potvrdením rezervácie. Naši pracovnící Vám v najbližšich praconých dňoch doručia faktúru na úhradu za dané ubytovanie, preto si prosím kontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

 

Ak by ste si v priebehu rezervácie neboli istý, či postupujete správne, prosím nepokračujte v rezervácii a kontaktujte nás na vyššie uvedených kontaktoch. Naši pracovníci Vám veľmi radi poradia. Ďakujeme.