Štát*
Oblasť*
Doprava*
Najskorší odchod*
Najneskorší príchod*
Kategória hotela*
Počet nocí*
Vaše meno*
E-mail*
Tel.
Poznámky
Počet dospelých
Počet detí
Počet infantov
(* - povinný údaj)
Štát*
Oblasť*
Doprava*
Najskorší odchod*
Najneskorší príchod*
Kategória hotela*
Minimálna strava*
Vaše meno*
E-mail*
Tel.
Poznámky
Počet dospelých
Počet detí
Počet infantov
Počet nocí*
(* - povinný údaj)

Dovolenky z katalógu 

 

CA CREOTOUR v spolupráci s poprednými slovenskými, rakúskymi a nemeckými cestovnými kanceláriami ponúka sprostredkovanie pobytových a poznávacích zájazdov nielen po Európe, ale aj po celom svete. 

 

Je to jednoduché. Stačí si vybrať dovolenku z katalógu cestovnej kancelárie, s ktorou spolupracujeme a my Vám ju sprostredkujeme. Ich dlhoročné skúsenosti v poskytovaní služieb cestvoného ruchu sú zárukou kvality. V širokej ponuke zájazdov si môže nájsť svoju dovolenku naozaj každý. Vďaka rôznorodosti jednotlivých cestovných kancelárií sa v nej nachádzajú pobyty pre nenáročných, náročnejších alebo aj pre najnáročnejších klientov. 

 

V závislosti od výberu cestovnej kancelárie môžete odletieť na dovolenku z nasledovných letísk:

  • Viedeň,
  • Bratislava,
  • Košice,
  • Poprad - Tatry,
  • Sliač,
  • Praha,
  • a mnohé iné významné európske letiská.

 

Keďže spolupracujeme s viacerými rezervačnými systémami, nie je možné prezentovať kompletnú ponuku zájazdov na internetovej stránke. Budeme veľmi radi, ak nám pošlete Vašu predstavu o dovolenke a pokúsime sa vypracovať návrh dovolenky, ktorý splní všetky očakávania za čo možno najlepšiu cenu.

 

 

Využite širokú ponuku zájazdov na výber dovolenky Vašich snov.

 

Vyberte si pobytový balík služieb z katalógov slovenských, ale aj zahraničných cestovných kancelárií. Široká ponuka zájazdov umožňuje vybrať si dovolenku podľa predstáv.

 

CK CREOTOUR sprostredkováva balíky služieb:

Slovenských cestovných kancelárií

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

Dobrodružstvo poznania

 

 

 

Zahraničných cestovných kancelárií

 

 

 

   

 

  

 


 

  

 

 

 

 

Parkujte lacno a bezpečne pri letiskách

Nie je potrebné, aby Vás niekto odviezol na letisko a po dovolenke prišiel opätovne pre Vás. Najjednoduchšie je pricestovať vlastným autom a bezpečne ho odparkovať na stráženom parkovisku priamo na letisku alebo v jeho blízkosti. Vďaka predplatným parkovacím kartám pre letiská Viedeň a Bratislava ušetríte až polovicu. Neplaťte zbytočne drahé parkovné priamo na letisku a parkujte s rozumom. Viac informácií o predplatných parkovacích kartách a ich zakúpení nájtete TU.

 

 

Potrebujete zabezpečiť dopravu na letisko alebo z letiska?

Využite našu doplnkovú službu a my Vám zabezpečíme dopravu komfortným dopravným prostriedkom. Ponuka platí zo širšieho okolia Považskej Bystrice.