Parkovanie pri letisku Bratislava

 

    

 

CA CREOTOUR Vám ponúka zabezpečenie možnosti parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na pracovnej ceste niekde v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu. Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút (cca 1200m) od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečujeme a je bezplatný. 

 

 

Prečo parkovať práve u nás?

 • službu poskytujeme už viac rokov, takže máme skúsenosti s prevádzkou a potrebami klientov, 
 • ideálna poloha parkoviska. Prichádzate k nám zo smeru Trnava? Tak po opustení diaľnice prejdete 400m a po 50 tich sekundách ste na parkovisku, teda skôr, ako by ste išli priamo na letisko,
 • transfer na letisko a späť je už zahrnutý v cene a odvezieme Vás v ktoromkoľvek čase, pretože sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko realizujeme novým komfortným 9-miestnym mikrobusom, takže odvezieme celú posádku Vášho automobilu naraz, vrátane Vašej aj nadrozmernej batožiny. 
 • v prípade potreby Vám zabezpečíme aj transfer na Hlavnú železničnú stanicu Bratislava, Trnavské mýto (Dom odborov), prípadne aj na iné Vami požadované miesto.
 • parkovisko sa nachádza len 30m od obchodného centra KORZO a môžete si nakúpiť drobnosti, ktoré potrebujete so sebou na dovolenku alebo na cestu domov. My Vás s odvozom radi počkáme, kým si tieto drobnosti nakúpite. V obchodnom centre sú obchody ako napr. BILLA, lekáreň, športové potreby a pod. 
 • ceny u nás sú prijateľné pre každého a v prípade, že ste u nás už v minulosti parkovali, tak je cena najnižšia v porovnaní so spoločnosťami, ktoré poskytujú podobnú službu. Naše ceny uvedené v cenníku sú konečné - cena, ktorú budete mať na potvrdení o rezervácii je pre nás záväzná a konečná.
 • kladieme dôraz na zabezpečenie Vášho vozidla, a to tým, že služba je na našom parkovisku 24 hodín denne, parkovisko je monitorované kamerovým systémom, akýkoľvek pohyb po parkovisku je signalizovaný obsluhe parkoviska, ktorá v prípade potreby môže aj zasiahnuť, a v neposlednom rade, auto vydáme len osobe, ktorá auto u nás zaparkovala.
 • u nás si môžete na dovolenku alebo na cestu domov zakúpiť kávu a ďalšie nápoje za symbolické ceny

 

 

Ako si u nás môžete rezervovať svoje parkovacie miesto? 

 • individuálne prostredníctvom tejto webstránky, a to kliknutím na

 

 

 

 

 

 • prostredníctvom našej cestovnej kancelárie CREOTOUR zaslaním požiadavky e-mailom.

 

 

Ako za rezerváciu zaplatiť?

 1. V hotovosti alebo platobnou kartou. Pri individuálnej rezervácii Vašu platbu uskutočníte pri príchode na parkovisko v hotovosti alebo vybranými druhmi platobnoých kariet. 
 2. Prostredníctvom našej cestovnej kancelárie. 

 

 

Je možné zrušiť alebo zmeniť už zaslanú rezerváciu?

Áno je to možne, až do dňa príchodu na parkovisko uvedeného v Rezervačnom formulári. Rezerváciu je možné zrušiť v sekcii Zmenit alebo zrušiť rezerváciu a to zadaním čísla rezervácie a prihlasovacieho kódu, ktorý je uvedený na potvrdení o rezervácii, ktoré obdržíte mailom. V prípade, ak ste rezerváciu urobili v našej cestovnej kancelárii, storno rezervácie vykonáme my.

 

 

Ako nás nájdete?

Podrobnú mapu, ako sa k nám dostanete ná tak sledujte navigačné tabule, na ktorých sú nasledovné symboly:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako sa dostať z parkoviska na letisko a späť? 

V prípade Vášho záujmu zabezpečujeme aj bezplatnú službu transferu na letisko a späť. Po zaparkovaní auta na parkovisku Vás a Vašu batožinu odvezieme zadarmo vozidlom na letisko. Po Vašom návrate z dovolenky alebo pracovnej cesty a po odbavení batožiny a ostatných formalít na letisku zavoláte na naše telefónne číslo +421 905 362 041 a my Vás na letisku vyzdvihneme a privezieme späť na parkovisko. Transfer na letisko a tiež cesta späť na parkovisko trvá štandardne 5 min (max. 15 min. v závislosti od dopravnej situácie).